KENT34 – İstanbul Haberleri

Aktaş: Bursa nın Değerine Değer Katacağız

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ı ziyaret ederek, yeniden seçildiği görevinde başarılar diledi.

Aktaş: Bursa nın Değerine Değer Katacağız
Bu haber 09 Nisan 2019 - 15:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı ‘ı ziyaret ederek, yeniden seçildiği görevinde başarılar diledi. Aktaş, aynı heyecanla Bursa’ya değer katmaya devam edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Valisi Yakup Canbolat ile makamında bir araya geldi. Vali Canbolat, Başkan Aktaş’ı tebrik ederek, “Bursa’mıza ve ülkemize hayırlı olsun. İnşallah bu görev, Bursa’ya hayırlı hizmetlere vesile kılar” dedi.

Başkan Alinur Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Canbolat’a nezaketinden dolayı teşekkür etti. Mahalli seçimlerin güzel bir şekilde tamamlandığını hatırlatan Başkan Aktaş, “Bursa’da belediye başkanlarımız seçildi, ilçe meclisleri belirlendi. Halihazırda göreve devam eden bir başkan olarak, projelerimizi, hedeflerimizi, Bursa’ya dair heyecanımızı paylaşarak, gerekli kurum ve kuruluşlardan da destek ve güç alarak kentimizin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Aktaş, Bursa için valilik başta olmak üzere kentin tüm dinamikleriyle istişare halinde olacaklarını vurgulayarak, “Bursa’nın daha ulaşılabilir, daha yeşil, daha yaşanılabilir bir şehir olması ve ticari faaliyetinin artması adına elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Yeni dönemde de aynı heyecan ve gayretle Bursa’mıza değer katmaya devam edeceğiz” dedi. – BURSA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKÄ°KA