KENT34 – İstanbul Haberleri

Taşyürek: Kul hakkı medeniyetinin mensuplarıyız

Kartal Balkanlılar Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; “Ben meslek itibariyle yeminli mali müşavirim. Dolayısıyla hesaptan, kitaptan ve finans yönetimini iyi bilirim. Kartallının adına gelen bütçelerin kuruşunu israf etmeden ve kimseye peşkeş çektirmeden, Kartallılara hizmet olarak dönmesi için gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.

Taşyürek: Kul hakkı medeniyetinin mensuplarıyız
Bu haber 21 Mart 2019 - 8:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kartal’ın 10 yıldır sorunlarının görmezden gelindiğini ve sahipsizlik içinde yığınla sorunu biriktiğini söyleyen Taşyürek; “Projelerimizin tüm Kartallı dostlarımız tarafından ilgiyle karşılandığını görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Öyle ki diğer adaylar bile taklit etme gereği hissetmişler. Allah’ın izniyle projelerimiz 1 Nisan’dan sonra ete kemiğe bürünmeye başlayacak ve Kartal’da 1 Nisan sabahı güneş bir başka doğacak” dedi.

GÖNÜLLER YAPMAYA GELİYORUZ

Bartınlılar Derneği’nde de seçmenlere seslenen Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; “Ecdadımız Belediye Başkanı dememiş, ŞEHREMİNİ yani şehrin emanet edildiği emin kişi demiş. Bizler de bu şehrin emini olarak, Kartallıların gönüllerine girerek gönüller yapmak için geliyoruz” diye konuştu.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKÄ°KA