KENT34 – İstanbul Haberleri

Gökhan Yüksel projelerini açıklayacak

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, Kartal için hazırladığı projeleri Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde açıklayacak.

Gökhan Yüksel projelerini açıklayacak
Bu haber 14 Mart 2019 - 16:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yarın saat 18:00’da Kartal için hazırladığı projeleri Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde açıklayacak olan CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel’in projeleri merakla bekleniyor. 31 Mart Yerel Seçimleri için sokak ve caddelerde esnaf ve vatandaşlarla buluşan Yüksel, birkaç projesini halkla paylaşmıştı. Yüksel’in proje tanıtım toplantısının yoğun bir kalabalık tarafından izlenmesi bekleniyor.

Gökhan Yüksel Kimdir?

1987 yılında Kartal’da doğdu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü Lisans Programı’nı ve sonrasında Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. Cumhuriyet Halk Partisi’nde Kartal Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Ana Kademe Kurultay Delegeliği görevlerinde bulundu. Belediye Meclis Üyeliği görevi; Encümen Üyeliği, Encümen Başkanlığı, Belediye Başkan Yardımcılığı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevleriyle devam etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA