KENT34 – İstanbul Haberleri

İstanbul göç vermeye başladı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İlk defa İstanbul’da geçen yıl itibariyle göç vermeye başladığını söyledi.

İstanbul göç vermeye başladı
Bu haber 14 Mart 2019 - 16:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, “Türkiye’nin bütün illeri İstanbul’dan aşağı değil. Bu yüzden de ilk defa İstanbul geçen yıl itibariyle göç vermeye başladı, İstanbul’un nüfusu 60 bin azaldı” dedi.

Binali Yıldırım, 14 Mart Tıp Bayramı etkinliğine katıldı. Bayrampaşa’da bir otelde düzenlenen toplantıda İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkanı ve AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan adayı Atilla Aydıner de katıldı.

“İstanbul göç vermeye başladı”

Yıldırım, “Türkiye’nin bütün illeri İstanbul’dan aşağı değil. Bu yüzden de ilk defa İstanbul geçen yıl itibariyle göç vermeye başladı, İstanbul’un nüfusu 60 bin azaldı” dedi.

Sağlık çalışanlarına şiddet

Binali Yıldırım, “Sağlıkta şiddete ceza da önemli ölçüde artırıldı. Ama  bu işin çözümü ceza değil eğitim. İnsan unsuru olan her yerde maalesef yanlışlar oluyor. Eğitimle bunu aşacağımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA