KENT34 – İstanbul Haberleri

Canan Tan Kartal’da okurlarıyla buluştu

‘Piraye’, ‘Hasret’ ‘Yüreğim Seni Çok Sevdi’ gibi çok sevilen ve okunan romanların yazarı Canan Tan Okur Yazar Buluşmaları kapsamında Yakacık Yüksel İlhan Alanyalı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde okurlarıyla buluştu.

Canan Tan Kartal’da okurlarıyla buluştu
Bu haber 21 Mart 2019 - 16:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç okurlarıyla Yakacık Yüksel İlhan Alanyalı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde buluşan Yazar Canan Tan, sıcak ve samimi ortamda gerçekleştirdiği konferansta gençlere bilgi ve birikimini paylaştı.

CANAN TAN KİMDİR?

Canan Tan Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Eczacılık fakültesi mezunudur. Kendisine halen neden eczacılık mezunu olup ta edebiyatçı olduğu sorulur. Yazar Canan Tan farklı edebiyat türlerindeki yarışmalarda birçok derece ve ödül almıştır. İzmir gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Milliyet gazetesinin pazar ekinde güncel olan olayları esprili bir dille yorumlayarak yazan yazar Canan Tan Mimoza dergisinde Çuvaldız, Kazete adlı kadın gazetesinde Kazete-Mazete isimli köşelerde de yazı yazmıştır.

Toplamda 10 adet kitabı yayımlanan yazar Canan Tan‘ın kitaplarından 3 tanesinin 3. 6 tanesinin de 2.baskısı yapılmıştır. Kitapları da sürekli çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alır. Mezun olur olmaz evlenip Diyarbakıra gitmiştir. Ve bu sayede Pirayeyi yazmıştır. Eczacılıktan gelen bilgisi ve duygusuyla da Eroinle Dans ve En son yürekler ölür yazmıştır.

CANAN TAN’IN KİTAPLAR VE ESERLERİ

1.Piraye
2.Eroinle Dans
3.En Son Yürekler Ölür
4.Aşkın Sanal Halleri
5.Söylenmemiş Şarkılar
6.Çikolata Kaplı Hüzünler
7.Yüreğim Seni Çok Sevdi
8.Sokaklardan Bir Ali
9.İz
10.Issız Erkekler Korosu
11.Hasret
12.Pembe ile Yusuf

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKÄ°KA